Welcome Viesis | RSS

Site Menu

Catalogue categories
Tēmas [31]

Our Poll
Vai Tev ir mājaslapa?
Total of answers: 162

Site friends

Statistics

Home » Files » Tēmas

Apmekletâju skaita palielinâshana
[ ]
Nâkamais solis pec www lappuses izveidoshanas ir WWW lappuses apmekletâju skaita palielinâshana jeb citiem vârdiem, www lappuses reklameshana Internetâ ar nolûku piesaistît potenciâlos klientus.

Mekleshanas rezultâti kâ reklâmas veids

Pirmais un nozîmîgâkais solis ir jûsu Interneta lappuses ievietoshana Latvijas un pasaules (atkarîbâ no orientetâ tirgus) mekletâjserveros. Pirms tam pârliecinieties, vai jûsu Internet lappuses ir ietverti META TAGS, kâ TITLE, jeb lappuses nosaukums, kas parâdâs mekletâjserveros, tâpat keywords (atslegas vârdi), pec kuriem lietotâjs var atrast jûsu lappusi un îss lappuses apraksts. Pec tam var veikt lappuses pievienoshanu lielâkajiem pasaules mekletâjserveriem tâdiem kâ Lycos, Altavista, Hotbot, Yahoo, Excite,Google.. un Latvijas meklçtâjserveriem A-Z Latvija, Search.lv un All.lv, kas ir reâli funkcionejoshi piemeri. Iespejas kâ reklamet ir visai plashas un, jâpiezîme, labi izstrâdâtas, îpashi tâs, kas Interneta reklâmas agentûrâm nes reâlus ienâkumus, kas biezi merâmi tûkstoshos latu, piemeram reklâmas banneru izvietoshana. Shai gadîjumâ mes varam izshkirt maksas un bezmaksas reklâmu.

Bezmaksas reklāma
Ir vairāki Interneta serveri, kas piedāvā banneru (reklāmas planshetes - standartizmera taisnstūrveida reklāmas laukumi) apmainju. Jūs izveidojat savu banneri, laizat to vispārejā plūsmā, lai to redzetu tūkstoshi Interneta auditorijas skatītāji ar norunu, ka jūs ievietojat shādu pašu iespeju rādīt bannerapmainjas biedru bannerus arī savā lappuse. Shāds banneris var ietvert animāciju, kas maina produktu( pakalpojumu) attelus, uzdod uzvedinoshus jautājumus, spelee ar krāsu, teksta laukumiem, dara visu to, kas liktu lietotājam uzspiest uz to un tikt pārceltam uz Jūsu Interneta lappusi. Populārākais serveris pasaule ir LinkExchange un Latvijā AdExchange, ko izveidojis Interneta Klubs.

Maksas reklāma
Tacu visbiezāk Internetā sastaptie banneri (reklāmas laukumi) ir apmaksāti. Latvijā esoshās banneru sistemas ljauj ievietot banneri lielākajos un populārākajos Interneta serveros. Shai gadījumā jūs maksājat vai par reizu skaitu, cik jūsu banneris ir parādīts, vai par reizu skaitu, ko lietotāji ir tam uzklikojushi virsū, lai pārceltos uz jūsu Interneta lappusi. Shādai reklāmai ir zināma atdeve, jo apmeklejums katrā no populārākajiem serveriem sasniedz vairākus tūkstoshus dienā. Shādus reklāmas pakalpojumus Latvijā piedāvā Mediaparks. Cita iespeja ir iesaistīties shai sistemā. Kad jūs, teiksim, ar bezmaksas reklāmas palīdzību esat piesaistījis savai lappusei pietiekami daudz uzmanības, ir verts domāt par bannera ievietoshanu arī savā lappuse. Shai gadījumā ir iespejams iegūt naudu savas mājas lapas uztureshanai.

Aktīvais un tiesais mārketings.
Aktīvais mārketings ietver sevī arī www lappušu registrāciju Interneta mekletājserveros.
Email mārketings.
E-mail mārketings ir reklāmas veids ar elektroniskā pasta starpniecību. Jūs sastādāt elektroniskā pasta vestuli, kas satur gan informāciju par jūsu pakalpojumiem, gan arī jūsu Internet lappuses adresi un izsūtat to daudzām e-pasta adresem. E-mail mārketings dod labus rezultātus, ja tas tiek izplatīts konkretā auditorijā, kurai varetu būt interese vai sakars ar mineto pakalpojuma veidu. Ja sāda vestule tiek izplatīta lielā auditorijā, visbiezāk lietotājs to nekavejoties izdzesīs. Tautā to sauc par JUNK MAIL. Seit liela nozīme ir tirgus izpeetei. Eksiste maksas un bezmaksas serveri e-pasta adreshu iegūsanai. Tāpat adreses var gūt organizejot savā lappuse atgriezenisko saiti, piedāvājot kaut ko par brīvu apmainjā pret informācijas ievietosanu par sevi u.c.

Vestkopu (NewsGroups) mārketings.
Veestkopas ir interesu grupas, kur lietotāji veic saraksti ar e-pasta starpniecību. Sādi sanjemtās vestules tiek uzglabātas serverī, kur katrs interesents, uzrādot kādu interesu grupu, var tās izlasīt. Tādejādi var ievietot reklāmu, iesūtot veestkopai e-pasta vestuli. Arī seit liela nozīme ir tirgus izpeetei, jo pasaulee ir desmitiem tūkstosu sādu vestkopu ar dazādām interesem un tūkstosiem dazādu vestkopu serveru. Ir svarīgi izskirot tās vestkopas, kas, ievietojot reklāmu, sniegtu vislabāko rezultātu. Bez veestkopām ir lappuses, kur online rezīmā var sarakstīties ar citiem cilvekiem (chatrooms) un lappuses, kas pilda sludinājumu delja (WebBoard) funkcijas. Eksiste un ir ljoti populāri IRC serveri, kam visbiezāk ir nepieciesama speciāla programmatūra, lai sarunātos. Arī seit sarunu istabām ir dazādas teemas. Arī seit ir iespejams neuzkrītosi, bet efektīvi ievietot savu reklāmu, lai to redzetu liels skaits cilveku. Jāpiebilst, ka visaktīvākās mārketinga zinjā ir erotiska satura lappuses. Latvijā sādas lappuses panāk analogisku apmeklejumu skaitu, kā pasaule, kas velreiz apliecina to, ka Internetā nav nozīmes, kurā valstī serveris atrodas. Pietiek tikai zināt lappuses adresi, vai atrast to mekletājserverī.

Category: Tēmas | Added by: princha
Views: 527 | Downloads: 0 | Comments: 2 | Rating: 0.0 |

Total comments: 2
2  
Kredīta piedāvājums / Investīciju
Tu, kas ir nepieciešams kredīts, lai sāktu savu biznesu. tu
varētu saņemt kredītu, lai īstenotu Jūsu projektu,
E-pasts: fabriceauriol4@gmail.com

1  
Par visiem jūsu kredīta un investīciju pieprasījumiem, lūdzu rakstiet man uz manu e-pasta adresi:fabriceauriol4@gmail.com

Name *:
Email *:
Code *:
  SITE LOGO   Main page   Registration   Log in  
Login form

Search through catalogue


Copyright MyCorp © 2006